Powrót do strony głównej
Informacje o naszej firmie Cennik i oferta naszej firmy Nasi klienci Niezbędne informacje Najnowsze informacje Kontakt z naszą firmą
Powrót do strony głównej
 

Dlaczego iNET?


ˇ Szybka i niezawodna łączność z siecią internet
Połączenie ze światem zapewniają nam dwaj najlepsi w Polsce operatorzy tranzytowi : GTS i Pro-Futuro. Dodatkowo, nasza sieć jest spięta z akademicką siecią Szczecin-MAN obsługiwaną przez ACI. Obsługujący łącza router Cisco serii 720x, realizuje funkcję dynamicznego routingu (protokół BGP-4), zapewniając optymalizację trasy przesyłu danych oraz odporność na ewentualne awarie poszczególnych łączy tranzytowych. Dzięki temu, nasi klienci mają szybką i niezawodną łączność z siecią Internet.

ˇ Umiarkowane ceny
Koszty dostępu do sieci Internet poprzez usługi iNET należą do najniższych na rynku. Utrzymujemy je na poziomie który z jednej strony umożliwia nam utrzymanie odpowiedniej jakości usług, a z drugiej strony - daje naszym abonentom oszczędności w stosunku do kosztów które ponosiliby korzystając z TPSA czy większości innych firm.

ˇ Brak ograniczeń transferu
Niektórzy operatorzy oferują usługi zawierające ograniczenie ilości przesłanych w miesiącu danych (np. Neostrada TP S.A.) po przekroczeniu którego szybkość Twojego łącza zostaje pomniejszona (w przypadku Neostrady - aż czterokrotnie) bądź musisz zapłacić za ponadlimitową ilość przesyłanych danych. Korzystając z iNET@home / iNET@air nie musisz się niepokoić ani ograniczać. Korzystaj z Internetu tyle ile potrzebujesz - bez stresu i bez dodatkowych opłat.

ˇ Prawo do skorzystania z ulgi podatkowej na Intenet
Nasi abonenci otrzymuja od nas faktury VAT będące podstawą do skorzystania z ulgi na Internet. Dzięki temu - po wprowadzeniu VAT'u, uługa iNET@home128 stała się jeszcze tańsza niż była przedtem.

ˇ Serwis techniczny na którym możesz polegać
Zdarza się (szczególnie poczatkującym internautom) że nagle sieć przestaje działać. Przyczyny mogą być rózne : wirus komputerowy, awaria sprzętu, problem po stronie sieci. Niezależnie od tego jaka jest przyczyna - skontaktuj się z naszą pomocą techniczną. Być może problem uda się rozwiązać telefonicznie. Jeśli nie, w ciągu 24 godzin wyślemy pracownika który zdiagnozuje i rozwiąże problem. Jeśli przyczyna była po stronie sieci - to oczywiście nic za to nie zapłacisz. Jeśli problem dotyczył Twojego komputera bądź kabla w twoim mieszkaniu - to usługa będzie płatna. Ważne jest że nie musisz już szukać pomocy u "syna sąsiadów" czy znajomych. Oddajemy do Twojej dyspozycji profesjonalny serwis.
   

 
: Internet w domu :
 
: Oferta iNET@home :
 
: Oferta iNET@air :
 
: Cennik iNET@home :
 
: Cennik iNET@air :
 
: Porównanie produktów :
 
: Dlaczego iNET :
 
: Zamówienie inet@home :
 
: Zamówienie inet@air :
 
: Regulamin :
 
©Image Electronics 2001-2008, Pl. Rodła 8 X p., 70-419 Szczecin, tel.(091) 432 4200, fax (091) 488 2175